sero rerobhoti rekushongedza rine pisioner uye njanji inotsvedza yekufamba
Tsananguro
Kazhinji, ruoko rwerobhoti rinosungirirwa runosvika 2000mm. Kana workpiece yacho yakura zvekuti haikwanise kushandisa robhoti re2000mm, chitima chepasi chinofamba chinobatsira kuwedzera urefu hwechinofamba nerobhoti. Kabhineti yekudzora, sosi yemagetsi ekushongedza nezvimwe zvishandiso zvinogonawo kugadzirwa zvakamira pachitima.
Kune rumwe rutivi, 1-axis head-tail positioner inobatsira kubata workpiece refu uye kutenderera kuti ikwanise kusanganisa simbi kumberi nekumashure.
Chiratidzo chehunyanzvi chePositioner
| Muenzaniso | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kudzivirira Mota Calss | F |
| Tafura Yebasa | 1800X800mm / 2500X800mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Inenge 600kg/ Inenge 800kg |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg inogona kugadziriswa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Chinjanji chehunyanzvi chekufambisa chinofamba
| Muenzaniso | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kudzivirira Mota Calss | F |
| Tafura Yebasa | 500X500mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Inenge 450kg |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg inogona kugadziriswa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Pakeji: Mabhokisi emapuranga
Nguva yekutumira: Mazuva makumi mana mushure mekunge wagamuchira mari yekubhadhara
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
Mubvunzo: Ndinofanirawo kutenga positioner inoenderana nerobhoti rekuwelding here?
Mhinduro: Izvi zvinoenderana nekuoma kwezvishandiso zvako. Kana chishandiso chako chakaoma, saka unofanirwa kutenga positioner inoenderana nerobhoti rekuwelding.
Mubvunzo: Ndeapi mashoko andinofanira kupa kuti mundikurudzire robhoti rakandikodzera?
Mhinduro: Ndapota ipai mifananidzo yakadzama yechishandiso, kusanganisira zvinhu zvacho, ukobvu, nzvimbo yekunamira, saizi uye huremu hwechishandiso chacho.
Mubvunzo: Munogona kupa sevhisi yakagadzirirwa chigadzirwa chedu here?
Mhinduro: Ehe. Tichakupai mhinduro dzehunyanzvi dzemarobhoti zvichienderana nechigadzirwa chenyu. Imi chete munofanira kutitumira mifananidzo yezvigadzirwa zvenyu uye zvinodiwa pakushongedza, tobva takupai purofiti yakagadzirwa.
Mubvunzo: Mungatumira mainjiniya kunyika yedu kuti agadzire muchina here?
Mhinduro: Ehe. Tichatumira mainjiniya kunyika yako kuti vabatsire kuisa nekuisa, uye kudzidzisa. Kana paine matambudziko, tinogonawo kupa basa online.
Mubvunzo: Ndinoda kuziva mhando yekuwedera kwechigadzirwa chedu, ndoita sei?
Mhinduro: Munogona kutumira sampuro dzenyu kufekitori yedu kuti dziite bvunzo dzewelding. Mushure mekuedza welding, tichakutumirai vhidhiyo yewelding nemifananidzo kuti muwane ruzivo. Tichakutumiraiwo sampuro kuti dziongororwe.












