nzvimbo yekuchengetera zvinhu zvidiki pakugadzira welding yerobhoti
Chiratidzo chehunyanzvi chePositioner
| Muenzaniso | JHY4010U-050 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kudzivirira Mota Calss | F |
| Tafura Yebasa | Dhayamita 500mm |
| Huremu | Tarisa huremu chaihwo |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial 100kg |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Zvikamu zvebasa reRobhoti
1. Robhoti rekushongedza:
Rudzi: MIG welding robot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Robhoti reTIG rekushongedza: BR-1510B, BR-1920B
Robhoti reLaser welding: BR-1410G, BR-1610G
2. Mupi wenzvimbo
Muenzaniso: JHY4010U-050
Rudzi: 2-axis positioner
3. Simba reWelding
Rudzi: 350A/500A sosi yemagetsi ekuwelda
4. Tochi yekuwelding
Rudzi: tochi inotonhorerwa nemhepo, tochi inotonhorerwa nemvura, tochi inosundidzirwa nekudhonza
5. Nzvimbo yekuchenesa tochi:
Muenzaniso: SC220A
Rudzi: Chinochenesa torch yepneumatic welding otomatiki
Zvimwe zvinhu zvekushandisa panhandare yemarobhoti
1.Robhoti inofamba njanji
Muenzaniso: JHY6050A-030
2. Sensor yeLaser (sarudzo)
Basa: weld tracking, positioning
3. Keteni rekuchengetedza (sarudzo)
Kureba kwekudzivirira: 0.1-2m, 0.1-5m; kukwirira kwekudzivirira: 140-3180mm
4. Fenzi yekuchengetedza (sarudzo)
5. Kabhineti yePLC (sarudzo)
Zvinhu zvekunamira
Kushongedza Simbi Isina Kusimba
Kushongedza Aruminiyamu
Kukwevera Simbi yeKabhoni
Kubatanidza chubhu/pombi/ndiro yegalvanized
Kukwevera Cold Roll
Kushandiswa
Zvikamu zvemotokari, zvikamu zvemabhasikoro, zvikamu zvemotokari, fenicha yesimbi, simba idzva, chimiro chesimbi, michina yekuvaka, michina yekurovedza muviri, nezvimwewo.
Pasuru:Mabhokisi emapuranga
Nguva yekutumira:Mazuva makumi mana mushure mekunge mari yabhadharwa kare yagamuchirwa
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
Mubvunzo: Ndeapi mashoko andinofanira kupa kuti mundikurudzire robhoti rakandikodzera?
Mhinduro: Ndapota ipai mifananidzo yakadzama yechishandiso, kusanganisira zvinhu zvacho, ukobvu, nzvimbo yekunamira, saizi uye huremu hwechishandiso chacho.
Mubvunzo: Munogona kupa sevhisi yakagadzirirwa chigadzirwa chedu here?
Mhinduro: Ehe. Tichakupai mhinduro dzehunyanzvi dzemarobhoti zvichienderana nechigadzirwa chenyu. Imi chete munofanira kutitumira mifananidzo yezvigadzirwa zvenyu uye zvinodiwa pakushongedza, tobva takupai purofiti yakagadzirwa.
Q: Ndeipi nguva yewarandi uye nguva yekutumira?
Mhinduro: Nguva yewarandi imwedzi gumi nemiviri. Uye nguva yekutumira iri mukati memazuva makumi matatu mushure mekugamuchira mari yako.
Mubvunzo: Ndinoda kuziva mhando yekuwedera kwechigadzirwa chedu, ndoita sei?
Mhinduro: Munogona kutumira sampuro dzenyu kufekitori yedu kuti dziite bvunzo dzewelding. Mushure mekuedza welding, tichakutumirai vhidhiyo yewelding nemifananidzo kuti muwane ruzivo. Tichakutumiraiwo sampuro kuti dziongororwe.












