pombi inotenderera welding positioner ine motor servo
Zviyero zvePositioner

Tsananguro
- Iyi pombi yekuchinjisa simbi inoshandiswa pakushandisa zvakasiyana-siyana kubva pakuchinjisa simbi kusvika pakuisa zvikamu zvakareba zvakaita sechasi kana danda remwenje remumugwagwa.
- Zvigadziko zvekushongedza zvinosimudzira kugona kwemuchina pakushongedza mapaipi, mipini, mavhiri, magokora nezvimwe zvinhu.
- Saizi yewelding turntable uye mutoro we axis zvinogona kugadziriswa, machucks ne support wheel zviripo.

- Inogona kugadziriswa kuti ienderane nemamwe marobhoti akaita se – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (kudhirowa kwemota kunofanirwa kupihwa nevatengi, tobva tasiya gomba rekuisa zvichibva padhirowa yemota)
- Makabati ePLC ari mune sarudzo.
Dhayamita yePositioner
| Muenzaniso | JHY4010T-050 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kirasi Yekudzivirira Mota | F |
| Tafura Yebasa | Dhayamita 500mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Inenge 400kg |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (unogona kugadziridzwa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Kushandiswa
Zvikamu zvemotokari, zvikamu zvemabhasikoro, zvikamu zvemotokari, fenicha yesimbi, simba idzva, chimiro chesimbi, michina yekuvaka, michina yekurovedza muviri, nezvimwewo.
Pakeji: Mabhokisi emapuranga
Nguva yekutumira: Mazuva makumi mana mushure mekunge wagamuchira mari yekubhadhara
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
1.Q: Ungasarudza sei ma "welding ptioners" ako?
A: Ndapota tiudzei huremu, saizi yechinhu chenyu chebasa uye mutiratidze mapikicha enzvimbo yacho yekuwedera, tobva takukurudzirai nzvimbo yakakodzera yekuwedera.
2. Mubvunzo: Ndingashandisa here positioner yenyu parobhoti rangu reFanuc/Abb/Kuka/Yaskawa?
A: Ehe. Asi mota yacho inofanira kupihwa uye kuiswa newe wega.
3.Q: Munogamuchira odha yakagadzirirwa here?
A: Ehe, tinogona kugadzira positioner ine mutoro wakasiyana uye saizi yetafura yebasa.







