ruoko rwerobhoti remig tig welding rine 2 axis rotator

Tsananguro
Yakakodzera kupinza otomatiki, kupinza misono uye kupinza kupinda kwezvikamu zvakasiyana-siyana zvesimbi hombe nezvikamu zvakaoma.
Robotic iyi yapasa chitupa chepatenti cheChina Intellectual Property Office, uye chitupa chekutumira kunze cheCE.
Saizi yemutoro wepayload neturntable ye 2-axis positioner inogona kugadziriswa.
Nzvimbo iyi yekuwedera marobhoti inowanzo gadzirisa michina iri nyore ine marongerwo anochinjika. Unogona kuchinja marongerwo enzvimbo zvichienderana nemamiriro ezvinhu ari pasi. Midziyo yekunze yaunogona kusarudza inosanganisira: kuchenesa chiteshi chetochi, kutenderedza nzvimbo, laser tracking system, remote control box, nezvimwewo. Tinogona kupa kudzidziswa kwetekinoroji mahara.
Chiratidzo chehunyanzvi chePositioner
| Muenzaniso | JHY4050L-080 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kudzivirira Mota Calss | F |
| Tafura Yebasa | Dhayamita 800mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Inenge 400kg |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg inogona kugadziriswa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Zvinhu
Kushongedza Simbi Isina Kusimba
Kushongedza Aruminiyamu
Kukwevera Simbi yeKabhoni
Kubatanidza chubhu/pombi/ndiro yegalvanized
Kukwevera Cold Roll
Kushandiswa
Zvikamu zvemotokari, zvikamu zvemabhasikoro, zvikamu zvemotokari, fenicha yesimbi, simba idzva, chimiro chesimbi, michina yekuvaka, michina yekurovedza muviri, nezvimwewo.
Pasuru:Mabhokisi emapuranga
Nguva yekutumira:Mazuva makumi mana mushure mekunge mari yabhadharwa kare yagamuchirwa
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
Mubvunzo: Ndeapi mashoko andinofanira kupa kuti mundikurudzire robhoti rakandikodzera?
Mhinduro: Ndapota ipai mifananidzo yakadzama yechishandiso, kusanganisira zvinhu zvacho, ukobvu, nzvimbo yekunamira, saizi uye huremu hwechishandiso chacho.
Mubvunzo: Munogona kupa sevhisi yakagadzirirwa chigadzirwa chedu here?
Mhinduro: Ehe. Tichakupai mhinduro dzehunyanzvi dzemarobhoti zvichienderana nechigadzirwa chenyu. Imi chete munofanira kutitumira mifananidzo yezvigadzirwa zvenyu uye zvinodiwa pakushongedza, tobva takupai purofiti yakagadzirwa.
Mubvunzo: Mungandiratidza mavhidhiyo ekushandisa here?
Mhinduro: Ehe. Unogona kuona mavhidhiyo edu ese ekushandisa paYouTube chanel nekutsvaga "robhoti reJHY reindasitiri" kana kukumbira vatengi vedu kuti vakutumire.
Mubvunzo: Ndinoda kuziva mhando yekuwedera kwechigadzirwa chedu, ndoita sei?
Mhinduro: Munogona kutumira sampuro dzenyu kufekitori yedu kuti dziite bvunzo dzewelding. Mushure mekuedza welding, tichakutumirai vhidhiyo yewelding nemifananidzo kuti muwane ruzivo. Tichakutumiraiwo sampuro kuti dziongororwe.












