nzvimbo yekushongedza pombi inotenderera yakatambanudzwa
Zviyero zvePositioner

Tsananguro
- Iyi positioner inokwanisa kutenderedza ±180°, yakakodzera machubhu kana mapaipi ebasa anoda kutenderedza denderedzwa kana kutenderedza mativi akawanda.
- Saizi yetafura yebasa uye mutoro we axis zvinogona kugadziriswa.
- Inogona kugadziriswa kuti ienderane nemamwe marobhoti akaita seFanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (kudhirowa kwemota kunofanirwa kupihwa nevatengi, tobva tasiya gomba rekuisa zvichibva padhirowa yemota)
Dhayamita yePositioner
| Muenzaniso | JHY4030D-080 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kudzivirira Mota Calss | F |
| Tafura Yebasa | Dhayamita 800mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Inenge 400kg |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg inogona kugadziriswa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Kushandiswa
Zvikamu zvemotokari, zvikamu zvemabhasikoro, zvikamu zvemotokari, fenicha yesimbi, simba idzva, chimiro chesimbi, michina yekuvaka, michina yekurovedza muviri, nezvimwewo.
Sei uchida welding positioner?
1. Kushanda nesimba kwakaderera
Chinhu chikuru chaunogona kuwana ndechekuti kushanda nesimba kwakaderera. Mushandi wako haafanire kufamba-famba. Unogona kuwana nzvimbo yakachengeteka uye yakarongeka yefekitori.
2. Hunhu hwakavandudzwa hwekunamira
Kushandisa ma "welding positioners" kwakabatana zvakasimba ne "welds" dzemhando yepamusoro.
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
1.Q: Ungasarudza sei ma "welding psioners" ako?
A: Ndapota tiudzei huremu, saizi yechinhu chenyu chebasa uye mutiratidze mapikicha enzvimbo yacho yekuwedera, tobva takukurudzirai nzvimbo yakakodzera yekuwedera.
2. Mubvunzo: Ndingashandisa here positioner yenyu kurobhoti rangu reFanuc?
A: Ehe. Asi mota yacho inofanira kupihwa uye kuiswa newe wega.







