Nzvimbo yekushongedza welding inoshanda zvakanaka ine mativi matatu anotenderera
Zviyero zvePositioner

Tsananguro
● Iyi positioner ine 3 axis inoumbwa ne worktable rotation unit, frame horizontal rotation unit uye electric control system.
● Matafura maviri ebasa panzvimbo imwe chete, shanda chete rodha uye buritsa workpiece kune rumwe rutivi, shanda zvakanaka, yakagadziridzwa uye nzvimbo yakamanikidzwa
● Kufamba kwenzvimbo kunogona kudzorwa nekukurumidza nebhatani rekutanga nerekumisa.
● Inogona kugadziriswa kuti ienderane nedzimwe mhando dzemarobhoti akaita seFanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (kudhirowa kwemota kunofanirwa kupihwa nevatengi, tobva tasiya gomba rekuisa zvichibva padhirowa yemota)
Makabati ePLC ari mune imwe sarudzo.
Dhayamita yePositioner
| Muenzaniso | JHY4030S-180 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kirasi Yekudzivirira Mota | F |
| Tafura Yebasa | 1800 * 800mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Inenge 1600kg |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg inogona kugadziriswa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Zvigadzirwa zvikuru zveWelding positioner yedu
1 axis musoro-muswe tenderera mhando welding positioner
Nzvimbo yekushongedza welding ye 1 axis head-stock yakatwasuka
Nzvimbo yekushongedza welding yakatambanudzwa ine axis imwe
Nzvimbo yekushongedza yemhando yeP ine axis mbiri
Nzvimbo yekushongedza yemhando mbiri dzeU
Nzvimbo yekushongedza yemhando mbiri dzeL
Nzvimbo yekushongedza yemhando yeL ine mativi maviri
Nzvimbo yekushongedza welding ine mativi matatu
Nzvimbo yekuchinjisa welding ine mativi matatu kumusoro-pasi
Nzvimbo yekushongedza yemusoro ine mativi maviri inogadziriswa stock
Pakeji: Mabhokisi emapuranga
Nguva yekutumira: Mazuva makumi mana mushure mekunge wagamuchira mari yekubhadhara
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
Mubvunzo: Tiri kambani yekutengesa here kana kuti tiri vagadziri?
A: Isu tiri vagadziri vane ruzivo rwemakore anopfuura gumi.
Mubvunzo: Une marobhoti ako ekugadzirisa welding here?
A: Ehe. Isu tiriwo vagadziri vemarobhoti ekuwedera.
Mubvunzo: Chinzvimbo chinogona kuiswa pachiratidzo chemutengi here?
A: Ehe, tinogona kuisa logo yako pairi.
Mubvunzo: Ungavimbisa sei kunaka kwechigadzirwa?
A: Tine hurongwa hwakasimba hwekudzora mhando mukugadzirwa uye tinogamuchira vatengi vanouya kuzotishanyira kuti vatarise mhando yechigadzirwa vasati vatumira.
Q: Nguva yewarandi inguva yakareba sei?
A: Gore rimwe chete.






