positioner yekuwelda yakanyatsogadzirwa ine mota servo
Zviyero zvePositioner

Tsananguro
Nzvimbo yeAxis Servo 2
- Zvimisikidzo zvemarobhoti ekushongedza
-1 axis inogona kutenderedzwa yakatwasuka uye imwe axis inogona kutenderedzwa kumusoro nekudzika kuti pave nekukwevera zvinhu zvakaoma-kwakasiyana-siyana.
- Chinoisa positi chinoshandisa mudziyo wekutyaira wakafanana nerobhoti uye chinowanikwa nekumhanya kwakanyanya, kunyatsoita basa, uye mutoro wakakwira
- Inopa mhando yepamusoro yekushongedza
- Muviri mudiki une nguva inobvumidzwa, inertia uye mutoro unogona kuwanikwa
Inogona kugadziriswa kuti ienderane nemamwe marobhoti akaita seFanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (kudhirowa kwemota kunofanirwa kupihwa nevatengi, tobva tasiya gomba rekuisa zvichibva padhirowa yemota)
Makabati ePLC ari mune imwe sarudzo.
Dhayamita yePositioner
| Muenzaniso | JHY4030P-080 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kirasi Yekudzivirira Mota | F |
| Tafura Yebasa | Dhayamita 800mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Inenge 400kg |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤300kg / ≤500kg (>500kg inogona kugadziriswa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Pakeji: Mabhokisi emapuranga
Nguva yekutumira: Mazuva makumi mana mushure mekunge wagamuchira mari yekubhadhara
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
1. Mubvunzo: Ndingashandisa here positioner yenyu parobhoti rangu reFanuc/Abb/Kuka/Yaskawa?
A: Ehe. Asi mota yacho inofanira kupihwa uye kuiswa newe wega.
2.Q: Nzvimbo yako inogona kufamba zvakanaka here pamwe chete nerobhoti rako?
A: Ehe.






