Nzvimbo yekushongedza yeRV inoderedza kudziya kwepamusoro-soro

Tsananguro
● Nzvimbo yekushongedza inogadzirwa neyuniti yekutenderedza tafura yekushanda, yuniti yekupindurudza uye sisitimu yekudzora yemagetsi.
● Kufamba kwenzvimbo kunogona kudzorwa nekukurumidza nebhatani rekutanga nerekumisa.
● Basa rekuwedzera rekutonga kwekubatanidza nezvimwe zvishandiso.
● ine mabhenefiti ehuwandu hudiki, chitarisiko chakanaka, huremu hwakareruka uye nyore kushanda.
● Dhizaini yakakosha zvichienderana nezvinodiwa nevatengi uye maitiro ekunamira welding anowanikwa zvichienderana nechikumbiro
Tafura yekutenderedza yenzvimbo inogona kugadzirwa yakaita denderedzwa kana chimiro chiri pamusoro.
Saizi yewelding turntable uye mutoro we axis zvinogona kugadziriswa.
● Inogona kugadziriswa kuti ienderane nedzimwe mhando dzemarobhoti akaita seFanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (kudhirowa kwemota kunofanirwa kupihwa nevatengi, tobva tasiya gomba rekuisa zvichibva padhirowa yemota)
Makabati ePLC ari mune imwe sarudzo.
Dhayamita yePositioner
| Muenzaniso | JHY4030U-120 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kirasi Yekudzivirira Mota | F |
| Tafura Yebasa | 1200 * 650mm/dhayamita 1200mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Inenge 400kg |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg inogona kugadziriswa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Zvigadzirwa zvikuru zveWelding positioner yedu
1 axis musoro-muswe tenderera mhando welding positioner
Nzvimbo yekushongedza welding ye 1 axis head-stock yakatwasuka
Nzvimbo yekushongedza welding yakatambanudzwa ine axis imwe
Nzvimbo yekushongedza yemhando yeP ine axis mbiri
Nzvimbo yekushongedza yemhando mbiri dzeU
Nzvimbo yekushongedza yemhando mbiri dzeL
Nzvimbo yekushongedza welding ine mativi matatu
Nzvimbo yekuchinjisa welding ine mativi matatu kumusoro-pasi
Pakeji: Mabhokisi emapuranga
Nguva yekutumira: Mazuva makumi mana mushure mekunge wagamuchira mari yekubhadhara
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
Mubvunzo: Tiri kambani yekutengesa here kana kuti tiri vagadziri?
A: Isu tiri vagadziri vane ruzivo rwemakore anopfuura gumi.
Mubvunzo: Une marobhoti ako ekugadzirisa welding here?
A: Ehe. Isu tiriwo vagadziri vemarobhoti ekuwedera.
Mubvunzo: Fekitori yenyu iri kupi? Ndingashanyira sei ikoko?
A: Fekitori yedu iri muguta reWuxi kuChina.
Mubvunzo: Ungavimbisa sei kunaka kwechigadzirwa?
A: Tine hurongwa hwakasimba hwekudzora mhando mukugadzirwa uye tinogamuchira vatengi vanouya kuzotishanyira kuti vatarise mhando yechigadzirwa vasati vatumira.
Q: Nguva yewarandi inguva yakareba sei?
A: Gore rimwe chete.






