mhinduro yerobhoti yekubatanidza otomatiki

Unosarudza sei nzvimbo yekushandira yakavimbika?
Kutanga tiudzei zvakadzama nezvebasa renyu, zvakaita sezvinhu zvebasa, ukobvu, saizi, nehuremu.
wobva waudza zvaunoda: mhedzisiro yewelding seam yaunoda, nzvimbo dzekuchengetedza dzekushanda, nezvimwewo.
tobva tataura nezvemaitiro ako ekugadzira, unoita sei basa rekucheka? Kutsauka pakati pechikamu nechikamu kwakakura here?
Pakupedzisira, tinokurudzira marobhoti akakodzera, mapositi, marobhoti esimbi, ma sensor elaser, maketeni emwenje yekuchengetedza, fenzi yekuchengetedza, nezvimwewo zvekushandisa zvakasiyana uye zvirevo zvinoenderana nemaitiro ekugadzira emutengi.
Chiratidzo chehunyanzvi chePositioner
| Muenzaniso | JHY4030U-120 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kudzivirira Mota Calss | F |
| Saizi yeTurntable | 1200X650mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Tarisa huremu chaihwo |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg inogona kugadziriswa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Zvikamu zvebasa reRobhoti
1. Robhoti rekushongedza:
Rudzi: MIG welding robot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Robhoti reTIG rekushongedza: BR-1510B, BR-1920B
Robhoti reLaser welding: BR-1410G, BR-1610G
2. Mupi wenzvimbo
Mhando dzakasiyana: 1 axis, 2 axis, 3 axis positioner, mutoro wekubhadhara: 300/500/1000kg kana yakagadzirirwa
3. Njanji yepasi
Rudzi: 500/1000kg mutoro wekutakura, ≥3m kureba kana uchida.
4. Muchina wekunamira
Rudzi: Muchina wekunamira we350A/500A
Hunhu: inogona kushandiswa kwesimbi yekabhoni, simbi isina ngura aruminiyamu uye welding yakabatidzwa
5. Tochi yekuwedera:
Rudzi: 350A-500A, inotonhorerwa nemhepo, inotonhorerwa nemvura, inodhonzwa nekudhonzwa
6. Nzvimbo yekuchenesa tochi:
Rudzi: Chinochenesa torch yepneumatic welding otomatiki
Basa: kucheka waya ye weld, kuchenesa tochi, kupfapfaidza mafuta
7. Sensor yeLaser (sarudzo)
Basa: kutevedza weld, kuisa panzvimbo.
8. Keteni rekuchengetedza (sarudzo)
Basa: rinowanzoiswa pafenzi yekuchengetedza kuti ridzivirire vanhu zvinobudirira nekuvhara chidzitiro chemwenje chekuchengetedza
9. Fenzi yekuchengetedza (sarudzo)
Basa: Yakaiswa pamucheto penzvimbo yebasa remarobhoti kuti iparadzanise michina kuchengetedza kuchengetedzeka kwevashandi
Pakeji: Mabhokisi emapuranga
Nguva yekutumira: Mazuva makumi mana mushure mekunge wagamuchira mari yekubhadhara












