Nzvimbo yebasa ye6 Axis simbi isina ngura yealuminium welding robotics
Tsananguro
Chinzvimbo che2 axis chinogona kusvika pakutenderera kwakatwasuka kwe±180° uye kutenderera nekutenderera.
Kutenderera kwenzvimbo inoiswa chigaro kunodzorwa nekabati yekudzora iyo inobatanidzwa pasi pekabati yekudzora robhoti. Munguva yekusanganisa, inogona kuita mafambiro akabatana pakati perobhoti nekabati yekudzora.
Chigadziko ichi chakakodzera maworkpiece anoda kusungirirwa pamakona akasiyana-siyana uye chinogona kushandiswa nemarobhoti ekushongedza kuti basa rekushongedza rive nyore uye kuvandudza kushanda zvakanaka kwewelding uye mhando.
Chiratidzo chehunyanzvi chePositioner
| Muenzaniso | JHY4030P-080 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kudzivirira Mota Calss | F |
| Tafura Yebasa | Dhayamita 800mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Inenge 400kg |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg inogona kugadziriswa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Zvikamu zvebasa remarobhoti
| Chigadzirwa | Huwandu |
| Robhoti rekushongedza rine 6 axis | Seti imwe chete |
| Nzvimbo ye axis mbiri | Seti imwe chete |
| Simba rekushongedza | Seti imwe chete |
| Tochi yekuwedera | Seti imwe chete |
| Bhokisi rekudzora | zvidimbu zviviri |
| Nzvimbo yekuchenesa matochi | Seti imwe chete |
| Robhoti rakatsetseka njanji | *m (sarudzo) |
| Sensa yeLaser | Seti imwe (sarudzo) |
| Keteni remwenje rekuchengetedza | Seti imwe (sarudzo) |
| Fenzi yekuchengetedza | *m (sarudzo) |
Sei uchifanira kusarudza isu?
1. Isu tiri vamwe vemarobhoti ekushongedza emugadziri muChina.
2. Isu hatisi vagadziri vemarobhoti chete asi tinogadzirawo mapositi.
3. Anopfuura makore gumi eruzivo mumapurojekiti akabatanidzwa emarobhoti.
4.Robot control system iri nyore kushandisa uye yakagadzikana kushandisa.
5.Robhoti rinodzora system rinogona kudzora kusvika kumaseko gumi nemaviri.
6. Zvigadzirwa zvedu zvakatengeswa kumadunhu anopfuura makumi matatu muSoutheast Asia, Western Asia, Europe, North America, South America, Australia, nezvimwewo.













