2 axis inorema payload servo positioner
Zviyero zvePositioner

Tsananguro
- Iyi positioner ine 2 axis L inofamba sei?
Chivharo chimwe chete chinogona kutenderera 360° chakarara, chimwe chivharo chimwe chinogona kutenderedza 360° kuruboshwe nekurudyi
Chigadziko chekuwedera chinowanzo gadzirwa nehurongwa hwekusveta tafura yekushandira uye nzira yekuchinjana, izvo zvinoita kuti chidimbu chebasa chigare patafura yekushandira mukona yekusveta kana yekubatanidza inodiwa nekusimudza, kutendeuka uye kusveta tafura yekushandira.
- Chinzvimbo chinoshanda sei?
Nhevedzano dzeWelding positioner dzakatevedzana dzine mhando ye side tipping, mhando yekutenderera musoro nemuswe, mhando yekutenderera musoro nemuswe ichisimudza, mhando yekutenderera musoro nemuswe yakatsamira uye mhando yekutenderera kaviri, nezvimwewo.
Inogona kuenzaniswa ne welding manipulator kuti iite otomatiki chaiyo welding muchina, uye inogona kuenzaniswawo ne robot peripheral equipment ne robot kuti iite welding automation. Uye tinogonawo kugadzira welding positioner yakagadzirirwa vatengi zvichienderana nezvinodiwa ne workpiece uye tekinoroji.
Dhayamita yePositioner
| Muenzaniso | JHY4030L-080 |
| Yakayerwa Inopinda Voltage | Chikamu chimwe chete 220V, 50/60HZ |
| Kirasi Yekudzivirira Mota | F |
| Turntable | Dhayamita 800mm (inogona kugadziriswa) |
| Huremu | Inenge 400kg |
| Mutoro Wakanyanya | Mutoro weAxial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg inogona kugadziriswa) |
| Kudzokorora | ± 0.1mm |
| Nzvimbo Yekumira | Chero Chinzvimbo |
Kushandiswa
Zvikamu zvemotokari, zvikamu zvemabhasikoro, zvikamu zvemotokari, fenicha yesimbi, simba idzva, chimiro chesimbi, michina yekuvaka, michina yekurovedza muviri, nezvimwewo.
Zvigadzirwa zvikuru zveWelding positioner yedu
1 axis musoro-muswe tenderera mhando welding positioner
Nzvimbo yekushongedza welding ye 1 axis head-stock yakatwasuka
Nzvimbo yekushongedza welding yakatambanudzwa ine axis imwe
Nzvimbo yekushongedza yemhando yeP ine axis mbiri
Nzvimbo yekushongedza yemhando mbiri dzeU
Nzvimbo yekushongedza yemhando mbiri dzeL
Nzvimbo yekushongedza welding ine mativi matatu
Nzvimbo yekuchinjisa welding ine mativi matatu kumusoro-pasi
Pakeji: Mabhokisi emapuranga
Nguva yekutumira: Mazuva makumi mana mushure mekunge wagamuchira mari yekubhadhara
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
1. Mubvunzo: positioner yako inogona kushanda nerobhoti rangu reFanuc here?
A: Hongu
2. Ko positioner yako inogona kufamba zvakanaka here nerobhoti rangu reABB?
A: Ehe, ingoisa injini yerudzi rumwe chete nerobhoti rako papositoner.
3.Q: Chinzvimbo chinodzorwa sei?
A: Kana ukashandisa robhoti reJHY, rinogona kudzorwa nehurongwa hwedu hwekudzora marobhoti; kana ukashandisa robhoti reimwe mhando, tinogona kupa positioner kabhineti yePLC kuti ishande nerobhoti rako.






